De gratis contactsite/ontmoetingssite voor mensen met psychiatrische of psychosociale problematiek. Ben je op zoek naar vrienden om samen iets te ondernemen of durf je een stap verder te gaan en wil je een date/ relatie zoeken, dan zit je bij ons goed. Blijf niet langer alleen, doe er wat aan en schrijf je in.
Parnassia, Stichting Anton Constandse, Dijk en Duin, BavoEuropoort, Antes, Kwintes, GGZ NHN, RIBW Nijmegen/Rivierenland, Pameijer, Stichting Altrecht, Reakt, Levantogroep, Leviaan (voorheen RIBW ZWWF), HVO-Querido, GGZ Centraal, RIBW Gooi en Vechtstreek, Emergis, Zeeuwse Gronden, Stichting Arkin, CVD (Centrum voor Dienstverlening), Fameus, Brijder/Ipsy/PsyQ ,Lister, RIBW GO , GGZ Ingeest , Regenbooggroep/SCIP, De Volksbond/ Streetcornerwork, Cordaan ,Cosis en RIBW Arnhem Veluwe Vallei
Register yourself at
Register