Sign up

Gratis ontmoetingssite

De gratis contactsite/ontmoetingssite voor mensen met psychiatrische of psychosociale problematiek. Ben je op zoek naar vrienden om samen iets te ondernemen of durf je een stap verder te gaan en wil je een date/ relatie zoeken, dan zit je bij ons goed. Blijf niet langer alleen, doe er wat aan en schrijf je in.
Read more
Gratis ontmoetingssite
Dating
Dating
Daten is spannend, om succes te behalen is het van belang een goed profiel aan te maken. In je profiel kun je jezelf omschrijven, je interesses, passies en dromen weergeven en vertellen wat je zoekt bij de ander.
Read more
Vriendschap
Vriendschap
Vrienden zoeken is spannend.
Zorg voor een goed profiel, zo krijg je meer reacties.
In je profiel kun je jezelf omschrijven, je interesses en passies weergeven en vertellen wat je met de ander zou willen ondernemen.
Read more
Aangesloten organisaties

Aangesloten organisaties

Parnassia, Stichting Anton Constandse, Dijk en Duin, BavoEuropoort, Antes, Kwintes, GGZ NHN, RIBW Nijmegen/Rivierenland, Pameijer, Stichting Altrecht, Reakt, Levantogroep, Leviaan (voorheen RIBW ZWWF), HVO-Querido, GGZ Centraal, RIBW Gooi en Vechtstreek, Emergis, Zeeuwse Gronden, Stichting Arkin, CVD (Centrum voor Dienstverlening), Fameus, Brijder/Ipsy/PsyQ ,Lister, RIBW GO , GGZ Ingeest , Regenbooggroep/SCIP, De Volksbond/ Streetcornerwork, Cordaan ,Cosis en RIBW Arnhem Veluwe Vallei
Read more

A selection of our members

Lisa
Lisa
(0)
Vrouw
Man
View profile
Naomi
Naomi
(0)
Vrouw
Man
View profile
Sjaak
Sjaak
(0)
Vrouw
Man
View profile
Max
Max
(0)
Man
Vrouw
View profile
55
Members
0
Members this month
0
Members online
Register yourself at
Register